W karierę człowieka wpisane są pewne przełomy, po których następuje jego dalszy rozwój. W ostatnim czasie mieliśmy niepohamowaną przyjemność tego doznać. Możliwość podejmowania się takich współprac to dla nas niezwykła okazja do chwytania wiatru w żagle i poszerzania horyzontów.Zainspirowani Waszą miłością tworzymy filmy będące zestawieniem baśniowych chwil, niepowtarzanych emocji, starannie dobranej muzyki i artystycznego montażu. To dla Was zatrzymujemy czas, zapisując wspomnienia w najpiękniejszy, możliwy sposób. Kiedy fotografujemy bądź filmujemy- szukamy. Uwielbiamy kadry pełne romantyzmu, detali i delikatności.Filmy, które stają się historiami. Fotografia będące próbą odczytania i zrozumienia opowieści. Cieszymy się, ze dążycie nas co raz większym zaufaniem, umożliwiając nam tym samym niezwykle piękny i szybki rozwój.

Spotkajmy się w Rzeszowie, złapmy się w barwnym Krakowie i razem namalujmy to co w wyjątkowy sposób wspólnie chcemy zatrzymać na lata. Jesteśmy dla Was. Tworzymy z myślą o Was.


Do szaleństwa zakochani w emocjach


Profesjonalizm, rzetelność, skrupulatność i dbałość o szczegóły. Podsumowując, właśnie tak możemy określić tę współpracę. Życzymy każdemu spotkania na swojej, ślubnej drodze tak wspaniałych i pracowitych ludzi. My pozostajemy z nadzieją na kolejną możliwość wspólnej twórczości a Was zachęcamy do zapoznania się z całym zespołem.


wedding planner: @poprostumilosc

miejsce: @sadyalbigowa

fotograf: katarzynagrubernat.pl

film: @muskusstudio

papeteria: @writtenby_s_

makijaż: @majaprenkiewiczmakeup

fryzury: @puderimiod_makijaz_brwi

suknia: @maybee_bridal @sylwia.kopczynska_official

garnitur: @igar_bridal

słodkości: @gorzka_gorzka

biżuteria do włosów: @stonestory.pl

modele: @beata.czekanska i @illegab23

projekt dekoracji i wykonanie: @dekoratornia_kuznia_kwiatow

podtalerze i sztućce: @mamyto_wypozyczalniadekoracji


Okiem @kasiagubernat.pl

Comments are closed.